TGGD’DEN YÖNETİMİNE TALİMAT GELDİ

Türkiye Genç Gazeteciler Derneği (TGGD) Kurucu Genel Başkan Yardımcısı Gazeteci Kuzgun Ferhat Aydoğan’ın Talimatı ile Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Samet Demir Lüleburgaz’da bir takım incelemelerde bulundu.

https://www.youtube.com/watch?v=FFdsPg3xAhg

TGGD Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Samet Demir incelemeleri sonucu açıklamalarda bulundu. Açıklaması şöyle:

”Trakyamızın incisi Lüleburgaz sevdalısı olarak gördüğüm manzara karşısında hayretler içerisindeyim.
Lüleburgaz Çarşıda vatandaşımızın yoğunluk gösterdiği bölgede kanalizasyon kapağından çıkan özellikle geceleri meydana çıkan böcekler oradaki gıda işiyle uğraşan esnaflarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızı rahatsız etmekte.
Esnafımız ile yapmış olduğum ziyaretler sonucunda aldığım bilgiler; Lüleburgaz Belediyesine telefon ile yapılan şikayet sonucunda belediyeyi temsilen kişinin verdiği cevap şahsım başta olmak üzere tüm vicdanları rahatsız etmiştir, aldığım bilgiye göre cevap Belediyenin sadece sinek ilaçlaması yapmakta olduğu vatandaşın çözümüne çare üretmediği bu sorunla baş başa bıraktığıdır.
Havaların sıcak olması ile birlikte olası tehlikelere olumsuz sonuçlara örnek vermek gerekirse: insanlar kısa kapri giyiniyor, bu hareketli böcekler insanları ısırsa insan sağlığına zarar verse ve ya orada gıda işiyle uğraşan esnaflarımızın birinin dükkanına girse müşteriler ise böcekleri dükkanda görse işletme sahibinin müşteri kaybının bedelini kim ödeyecek?
Arzum ve talebim Lüleburgaz Belediyemizin biran önce vakit kaybetmeden çarşı içine kanalizasyon kapaklarından mide bulandırıcı rahatsız edici böcekleri imha etmek için ilaçlama yapmasıdır.
İnancım ve ümidim tez vakitte sorunun çözülmesinden yanadır.”

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya Camii için yurt dışından gelen tepkilere cevap verdi

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
7.066.688

VAKA

6.522.435

İYİLEŞME

63.372

ÖLÜM

544.253

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
232.522.770

VAKA

131.473.367

İYİLEŞME

4.754.551

ÖLÜM

101.049.403

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son Vakit'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Son Vakit'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470