• Son Vakit
  • Gündem
  • İstanbul’da trafik kurallarına uymayanlar havadan tespit edildi

İstanbul’da trafik kurallarına uymayanlar havadan tespit edildi

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında, sorumluluk bölgesinde helikopter destekli trafik denetimi ile asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada, ihlal yapan sürücüler ve kişiler, havadan tespit edilerek yer ekiplerine bildirildi. Bu çerçevede, kural ihlali yapan araçlara ve kişilere ceza uygulandı.

Trafik, asayiş ve motorlu asayiş timlerinden oluşan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kovid-19 önlemleri kapsamında, sosyal mesafeye ve maske kullanıma uyulup uyulmadığının kontrolü amacıyla sorumluluk bölgesinde bulunan kara yollarında, piknik yerlerinde ve sahillerde trafik kontrol ve denetimleri ile asayiş uygulaması yaptı.

Uskumruköy Kavşağı ve Havalimanı Yolu Göktürk Mevkisi’ne kurulan kontrol noktasındaki ekiplere, Maslak’taki İstanbul İl Jandarma Komutanlığından havalanan helikopter ve uçurulan drone havadan destek sağladı.

Mobil Plaka Tanıma Sistemli Araç, takbul gözlük ve karekod cihazının da kullanıldığı denetimlere, jandarmanın eğitimli köpekleri de katıldı.

İstanbul'da trafik kurallarına uymayanlar havadan tespit edildi FOTOĞRAF 12 Title Trafik, asayiş ve motorlu asayiş timlerinden oluşan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kovid-19 önlemleri kapsamında, sosyal mesafeye ve maske kullanıma uyulup uyulmadığının kontrolü amacıyla sorumluluk bölgesinde bulunan kara yollarında, piknik yerlerinde ve sahillerde trafik kontrol ve denetimleri ile asayiş uygulaması yaptı. Title Uskumruköy Kavşağı ve Havalimanı Yolu Göktürk Mevkisi’ne kurulan kontrol noktasındaki ekiplere, Maslak’taki İstanbul İl Jandarma Komutanlığından havalanan helikopter ve uçurulan drone havadan destek sağladı. Title Mobil Plaka Tanıma Sistemli Araç, takbul gözlük ve karekod cihazının da kullanıldığı denetimlere, jandarmanın eğitimli köpekleri de katıldı. Title Denetimler kapsamında, yerleşim yerleri ve ormanlık alanlar, helikopter ve drone ile araçla girilmesine imkan olmayan noktalar ise Atlı Jandarma Birlikleri ve Motorlu Jandarma Timleri’nce kontrol edildi. Title Uygulamada, ihlal yapan sürücüler ve kişiler, havadan tespit edilerek yer ekiplerine bildirildi. Bu çerçevede, kural ihlali yapan araçlara ve kişilere ceza uygulandı. Title Jandarmadan helikopter destekli trafik ve asayiş uygulaması Title Jandarmadan helikopter destekli trafik ve asayiş uygulaması Title Jandarmadan helikopter destekli trafik ve asayiş uygulaması Title Jandarmadan helikopter destekli trafik ve asayiş uygulaması Title Jandarmadan helikopter destekli trafik ve asayiş uygulaması Title Jandarmadan helikopter destekli trafik ve asayiş uygulaması Title Jandarmadan helikopter destekli trafik ve asayiş uygulaması İstanbul’da trafik kurallarına uymayanlar havadan tespit edildi İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında, sorumluluk bölgesinde helikopter destekli trafik denetimi ile asayiş uygulaması gerçekleştirdi. {{ entity.comments.quantity }} YORUM BİR YORUM YAZIN PID2.render(‘pid#reaction-template-2039749’);PID2.render(‘pid#comment-count-2039749’); BiP’te paylaş Whatsapp’ta paylaş Pinterest’te paylaş Flipboard’da paylaş E-posta gönder


Kurallara uymayanlar havdan tespit edildi

Denetimler kapsamında, yerleşim yerleri ve ormanlık alanlar, helikopter ve drone ile araçla girilmesine imkan olmayan noktalar ise Atlı Jandarma Birlikleri ve Motorlu Jandarma Timleri’nce kontrol edildi.

Uygulamada, ihlal yapan sürücüler ve kişiler, havadan tespit edilerek yer ekiplerine bildirildi. Bu çerçevede, kural ihlali yapan araçlara ve kişilere ceza uygulandı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sakarya’da patlamanın meydana geldiği havai fişek fabrikası harabeye döndü

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
7.066.688

VAKA

6.522.435

İYİLEŞME

63.372

ÖLÜM

544.253

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
232.522.770

VAKA

131.473.367

İYİLEŞME

4.754.551

ÖLÜM

101.049.403

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son Vakit'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Son Vakit'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470