Çınlama kontrol programları

Çoğu çınlama kontrol programında amaç, beyne çınlama seslerinde dikkatinin daha az dağılmasını ve bunun yerine sizin önem verdiğiniz diğer seslere odaklanmasını öğretmektir. Çınlama sesleri arka plana atılarak, çınlamadan muzdarip kişilerin hayatta daha önemli şeylere odaklanabilmesi sağlanır.

Çınlamada rahatlama olanağı parmaklarınızın ucunda

ReSound Relief, kulak çınlamasının baskılanması ve kontrolü için piyasadaki en kullanışlı çınlama uygulamalarından biridir. Çınlama kontrol programının bir parçası olarak, ReSound Relief dilediğiniz yerde ve zamanda ses terapisi, rahatlatıcı egzersizler, meditasyon ve rehberliğin bir birleşimini sunar.

Stres ve kaygı yönetimi

Kulak çınlaması ve stres birlikte bir kısırdöngüye yol açabilir: Çınlama strese yol açabilir ve stres de çınlamayı daha da kötüleştirir.

Stresle başa çıkmak için yatıştırıcı/sakinleştirici sesler dinleme, egzersiz ve meditasyon gibi kaygı giderici önlemlere başvurmak, etkili bir çınlama tedavisi sağlayabilir.

Zaman alır

Hiçbir çınlama tedavisi anında etki etmez – çınlamanızı kontrol altına almak için zaman ve sebat gereklidir.
Size tavsiye edilen beceri ve stratejileri oluşturmalı ve bunları hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz. Ama sabırlı olun – birçok kişi bilhassa yardım alabilecekleri yetkin bir işitme uzmanı bularak çınlamada rahatlama sağlayabilmektedir.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mirastan Mal Kaçırma (Muris Muvazaası) Nedir?

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
8.841.993

VAKA

8.370.274

İYİLEŞME

77.192

ÖLÜM

471.719

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
264.063.084

VAKA

131.473.367

İYİLEŞME

5.232.850

ÖLÜM

132.589.717

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son Vakit'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Son Vakit'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470