BAŞKAN BURAK YILDIRIM BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

ÇARE SİZSİNİZ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI BURAK YILDIRIM BAŞARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Çare Sizsiniz Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği henüz yeni kurulmasına rağmen İhtiyaç sahipleri için gecesini gündüzüne katarak,eşlerinden işlerinden, aşlarından,çocuklarından özel hayatların dan ferağat ederek,Hayır severlerinde desteklerini alarak karşılıksız hizmet vermeyi amaç edinerek,Kalıcı ve Başarılı sınırsız hizmetlere imza atmaya başladılar.Adana’nın gururu Kamu Kurum ve Kuruluşların,Yerel ve Ulusal Yöneticilerin, Sivil Toplum Kuruluşların,Adana Halkının Medarı iftiharı olmaya başlayan,Vatan Millet Bayrak ve Özellikle Atatürk sevdalıları.Böylesine Başarılara değerli imzalarını atan ,Örnek davranışlar sergileyen Çare Sizsiniz Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Burak Yıldırım’a, Başkan Yardımcısı Tülay Arı’ya,Mustafa Erçil’e,Nurullah Sarı’ya ve Sadık Erdiç’e,Göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı kutluyor,Gazetemizin 26.Kuruluş Yılı,Ulusal Basın Gecesin’de,Onur Plaketi,Başarı Ödülünü takdim edeceğiz.

İşte böylesine azmin zaferini yakalayan,Başarıdan,Başarıya koşan,Başkan ve Yönetim kurlunun çalışmaları hakkında şu bilgileri edindik.Çare Sizsiniz Yardımlaşma ve Dayanışma derneği ,Yönetim Kurulu ve Basından sorumlu başkanı Sadık Erdinç,Dernek hakkında şu bilgileri bizimle paylaşarak,Bizde okuyucularımızla paylaşmak istedik,Medaya Başkanı Sadık Erdinç,Derneğimiz, birliktelik, dayanışma, yardımlaşma ve kültürel değerlerin korunması doğrultusunda birleşti. İnsanlığın insanca yaşamanın gayesinde içleri vatan sevgisiyle kaplı gönül dostlarımızın merkezi olarak …01.10.2021 tarihinde Başkanımiz sn Burak Yıldırım Bey ,Başkan yardımcımız sn Mustafa Erçil ,başkan yardımcımız sn Tülay Ari,Siyasi işler başkanı sn Nurullah Şahin,Medya sorumlumuz sn Sadık Erdinç ve yönetim ekibi tarafindan Adana da İlk Merkezimiz kuruldu.

Ülkemizin ihtiyaç sahibi ailelerinin ekonomisine ve iş gücüne destek misyonunda,vatandaşa maddi manevi ve iş olanaklari sağlama vizyonunda Ülkemizin İş adamlarından ve siyasî liderlerinden aldığımız desteklerle faliyetler sunuyoruz. Güzel şeyler yapmak, güzel şeylere vesile olmak ve insanların gönlünde yer tutmaktir amacımız. Şu gök kubbede hoş bir seda bırakabiliyorsak, her ne makamda ve mevkide olursak olalım, hangi sıfatla toplum içinde yer alıyorsak alalım hayra vesile olmak kadar güzel bir şey yoktur. Aynı bayrağın altında Vatan ve toplum gelişimi uğrunda insan ayirdetmeksizin her kesime ulaşabilme ilkesinde yardımlaşma faaliyetlerimize resmi olarak devam etmekteyiz.Derneğimiz kurulduğu günden beri öncelikle Yerel yöneticilerimiz’den başlayarak,Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Yöneticilerini,Sanayici ve EsnaflarımızıAdana Halkımızı ziyaret ederek hem kendimizi tanıtmak,Hem de Dernek Faliyetlerimiz Hakkında,Kuruluşumuzun Amacını anlatarak,Vatana Millete Bayrağımıza Bölünmez bütünlüğümüze sahip çıkarak,Adana dan,Türkiyeye açılan yardım kapısı olmayı amaçladık dediler.

Face adresimiz https://www.facebook.com/care.sizsiniz01/

Dermek merkez adresimiz: Kayalibağ Mahallesi Dört Yol Kaloğlu İşhanı kat 6 Seyhan Adana

Başkan Burak Yıldırım gsm 05545705979

Başkan yardımcısı Tülay Arı gsm 05535711320

Medya Başkanı Sadık Erdinç gsm 05511922472

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CİLT BAKIMINA ÖNEM VEREN HANIMLAR, BEYLER,NİSA TEKİN’İ TERCİH EDİYORLAR

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
8.841.993

VAKA

8.370.274

İYİLEŞME

77.192

ÖLÜM

471.719

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
264.063.084

VAKA

131.473.367

İYİLEŞME

5.232.850

ÖLÜM

132.589.717

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son Vakit'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Son Vakit'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470